eTwinnerii de la Colegiul Național „Grigore Ghica” au sărbătorit Ziua Educației – 5 Octombrie

Cu ocazia Zilei Educației, eTwinnerii școlii noastre s-au unit, pentru a sărbători și pentru a discuta despre activitățile la care vor participa în acest an școlar, împreună cu coordonatorii lor.

Conform Doamnei profesor Lidia Baroi, în acest an școlar, grupa eTwinnerilor va lucra în 5 parteneriate eTwinning, unde vor fi implicați 5 profesori și 80 de tineri frumoși și buni.

Vă urăm mult succes, distracție plăcută și să ne reprezentați cu mândrie colegiul nostru!

Emanuel Hurmuz

%d blogeri au apreciat: